20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 października 2017

GRA MIEJSKA -"OWOCOWE SOMPOLNO"

W słoneczną sobotę, 30 września siedem drużyn wzięło udział w grze miejskiej.

 Była to już trzecia edycja gry miejskiej organizowanej w Sompolnie przez Gminę Sompolno i Stowarzyszenie Sady Sompolna. Każda z gier ma inny temat przewodni. Tematem przewodnim 3 edycji gry było owocowe Sompolno. Uczestnicy między innymi musieli przybyć na ulicę Jagodową i  Poziomkową. Piosenki o owocowych tytułach takie jak: Jabłuszko pełne snu czy Bananowy song śpiewane były na sompoleńskim rynku przy pomocy i akompaniamencie Pana Andrzeja Prętnickiego. Wszystkie drużyny w pokonywaniu trasy i odszyfrowaniu zadań spisały się świetnie, drużyny musiały zjeść jabłko bez użycia rąk, zetrzeć owoce na tarce, albo wspiąć się na ściankę strażacką. Różnice między rywalizującymi były minimalne. Ostatecznie tym razem najlepszą okazała się drużyna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Sompolnie, której opiekunem była Pani Monika Podlasińska, tuż za nią na drugim miejscu uplasowali się reprezentanci UM w Sompolnie, natomiast trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Ośnie  Górnym. W grze udział wzięli również nauczyciele przedszkola miejskiego w Sompolnie, nauczyciele ze szkoły podstawowej w Mąkolnie, na czele z panią dyrektor Adeliną Nowak, uczniowie z ZSP nr 2 w Lubstowie, których opiekunem była Pani Monika Antczak oraz  uśmiechnięta drużyna Minionków.

Po zakończonej rywalizacji na wszystkich czekało pyszne ciasto…oczywiście z jabłkami, oraz grill.

Dziękujemy firmie SIM Koło, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Koninie za ufundowanie nagród oraz Grupie producentów owoców Royal za przekazanie owoców. Organizatorzy dziękują za pomoc Panu Andrzejowi Prętnickiemu, straży OSP Lubstów i OSP Sompolno, oraz pracownikom UM w Sompolnie.  

Powrót
Oceń artykuł: 353 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie