20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

10 marca 2017

Sprawca włamań zatrzymany!

Policjanci z Komisariatu Policji w Sompolnie ustalili i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który włamał się do opla i ukradł z niego radio, dokumenty i inne drobne przedmioty.

Okazało się, że nie tylko to włamanie ma na sumieniu. Późnym wieczorem w niedzielę 19 lutego pokrzywdzona kobieta zgłosiła, że ktoś wybił jej szybę w oplu i zabrał ze środka radio, pamięć typu pen drive, dokumenty od instalacji gazowej, akt urodzenia dziecka oraz… kopułkę aparatu zapłonowego, co uniemożliwiło poruszanie się pojazdem.

Policjanci ze Sompolna ustalili, że prawdopodobnym sprawcą włamania i kradzieży jest były partner kobiety. Ponadto okazało się, że 24-letni mężczyzna dwa dni po włamaniu się do opla, przy pomocy klucza włamał się też do pomieszczeń gospodarczych w miejscu zamieszkania pokrzywdzonej kobiety. Ukradł stamtąd pompę do instalacji CO i inne drobne przedmioty i narzędzia.

28 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Sompolnie wspólnie z kolegami z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24-latka. Przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznał.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

źródł KMP Konin

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie