20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

27 czerwca 2017

Świętojanki -Mąkolno 2017.

25 czerwca w Mąkolnie odbyły się Świętojanki zorganizowane przez Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie, Stowarzyszenie Kobiet Inicjatyw Wiejskich i Gminne Towarzystwo Sportowe Błękitni.

Świętojańskiej imprezie  w Mąkolnie towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Było wesołe miasteczko,malowanie twarzy, gry, zabawy i konkursy sportowe. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet przygotowały  liczne smakołyki. Podczas  festynu został przeprowadzony konkurs na  najpiękniejszy wianek świętojański. W tym  roku piękne wianki powstawały na oczach publiczności a każdy obecny na festynie mógł wziąć udział w konkursie. 
W części artystycznej na scenie zaprezentowały się zespoły działające przy M-GOK w Sompolnie i uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Mąkolnie. Gwiazdą wieczoru był włoski wykonawca Roberto Zucaro. Wszyscy uczestnicy Świętojanek  świetnie bawili się przy znanych  na całym świecie włoskich przebojach. 

źródło/zdj MGOK Sompolno

Powrót
Oceń artykuł: 661 1

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
dj na Twoją imprezę!

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie