20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

17 maja 2017

Uroczystość nadania imienia „Zielony Zakątek" Przedszkolu Miejskiemu w Sompolnie.

Dzień 12.maja 2017 roku wpisała się na stałe w historię przedszkola w Sompolnie.

Tego dnia odbyła się uroczystość. nadania iminia -"Zielony Zakątek" i wręczenia sztandaru.  O wyborze imienia zadecydowali przede wszystkimi wychowankowie ale również rodzice i pracownicy przedszkola. Wybrane imię ma symbolizować harmonijny rozwój dzieci w otoczeniu przyrody, w bezpiecznym, ciepłym i spokojnym miejscu, wśród przyjaznych osób i życzliwych rówieśników.

W części oficjalnej odbyły się przemówienia Pani Dyrektor Adriany Stolarskiej i zaproszonych gości oraz poświęcenie sztandaru  i uroczyste odsłonięcie tablicy z nazwą  przedszkola. Na ręce Dyrektor placówki złożono kwiaty oraz pamiątkowe upominki. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków, którą rozpoczęto odśpiewaniem hymnu przedszkola. W dalszej części swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały wszystkie grupy przedszkolne prezentując tańce, piosenki i wiersze .   Na zakończenie części artystycznej uczestników tej niecodziennej uroczystości pani dyrektor zaprosiła  do zwiedzania przedszkola, obejrzenia prac dzieci oraz kroniki przedszkolnej, a także wpisania się do pamiątkowej księgi.

 

więcej zdjęć na stronie szkoły http://sompolno-zsp1.szkolnastrona.pl

żródło/zdjęcia ZSP nr1 w Sompolnie

Powrót
Oceń artykuł: 4 4

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie