20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 października 2017

VII GMINNA AKCJA HONOROWEGO POBORU KRWI.

29 września 2017 roku w budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Sompolnie odbyła się już VII Gminna Akcja Honorowego Poboru Krwi zorganizowana przez Burmistrza Miasta Sompolno.

Chętnych do oddania krwi było 64 osoby. Z różnych powodów, po wstępnych badaniach liczba ta uległa nieznacznemu zmniejszeniu. Wśród krwiodawców było 6 osób, które po raz pierwszy zdecydowały się w ten sposób pomóc. Cała akcja przebiegła w miłej atmosferze. Udało się przekazać na rzecz osób chorych i ofiar wypadków cząstkę siebie. Podsumowują zebrano 25,200l krwi.
Krew oddali m.in. pracownicy Urzędu Miejskiego w Sompolnie na czele z Burmistrzem Miasta Sompolno Panem Romanem Bednarkiem, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Sompolnie,  rodzice uczniów uczęszczających do szkół, bibliotekarki z Gminy Sompolno, a także mieszkańcy gminy Sompolno. Na wszystkie przybyłe osoby czekało przepyszne śniadanie.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim krwiodawcom za przybycie, Dyrekcji Zespołu Szkolno–Przedszkolnego za użyczenie pomieszczeń oraz pomoc w organizacji,  pracownikom Urzędu Miejskiego w Sompolnie za zaangażowanie oraz pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia, personelowi z Rejonowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Kaliszu za profesjonalizm i życzliwość wobec krwiodawców.

 

 

Źrodło Urząd Miejski w Sompolnie.

Powrót
Oceń artykuł: 14 0

Komentarze (1) zobacz

    • 3 (5)

    ewa, w dniu 02-10-2017 11:49:12 napisał:

    Brawo moje Sompolno - brawo burmistrz - brawo cudna młodzież , są takie momenty kiedy duma rozpiera , że jestem Wasza

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie