20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

01 sierpnia 2017

Wspaniały występ Sompoleńskiej Orkiesty Dętej.

Pierwsze miejsce zdobyła Sompoleńska Orkiestra Dęta na IX Ogólnopolskim Przeglądzie Paradnych Orkiestr Dętych Rowy 2017r.!!!

W dniach 29 i 30 lipca w Rowach obył się Ogólnopolski Przegląd Paradnych Orkiestr Dętych.  Festiwal  orkiestr to jedna  najbardziej widowiskowych imprez, jakie w wakacje odbywają się nad morzem.
W sobotę  wszystkie orkiestry przemaszerowały ulicami Rowów. Następnie w muszli koncertowej  każdy zespół zagrał obowiązkowo utwór „Czeremszyna” Stanisława Żuka do melodii ludowej i trzy dowolne  kompozycje. W niedzielę wszystkie orkiestry wspólnie zagrały utwory: „Od Tatr do Bałtyku”, „Happy Marching” i „Orkiestry Dęte”.  Następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu, w którym to Sompolenska Orkietra Deta  zdobyła zaszczytne I miejsce.

zdj. Sompoleńska Orkiestra Dęta

Powrót
Oceń artykuł: 3 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
dj na Twoją imprezę!
dj na Twoją imprezę!

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie