20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 sierpnia 2017

XXII Wielkopolski "Piknik Sołtysów" -2017.

5. sierpnia w Sompolnie odbył się XXII "Piknik Sołtysów".

Od samego początku głównym jego organizatorem jest Gmina Sompolno, którą wspomaga Wydawnictwo Przegląd Koniński oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów. Jak co roku na piknik przybyło mnóstwo mieszkańców gminy Sompolno, ale również wielu gości. Tradycyjnie było wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci min.: wesołe miasteczko, tradycjne wystawy, góralskie sery, malowanie twarzy i wiele innych ciekawych przyjemności dla ciała i ducha. Impreza rozpoczęła się prezentacją 5-ciu finalistów konkursu na NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA REGIONU KONIŃSKIEGO. Oficjalnego uroczystego rozpoczęcia Pikniku dokonali:  Pan Roman Bednarek – Burmistrz Miasta Sompolno, Pan Stanisław Piguła Dyrektor Generalny Wydawnictwa Przegląd Koniński oraz Pan Ireneusz Niewiarowski Prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów. Występy na scenie zainaugurowała Sompoleńska Orkiestra Dęta prezentując swoje  najlepsze utwory. Orkiestrze towarzyszyły mażoretki prezentując choreograficzny układ taneczno – marszowy do muzyki orkiestry. Brawurowy występ orkiestry i mażoretek został nagrodzony wielkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność. Następnie na scenie zaprezentował się zespół "KRIS BAND SHOW". Kolejnym punktem Pikniku Sołtysów było rostrzygnięcie konkursu na najpopularniejszego Sołtysa. Najwięcej w tym roku głosów uzyskała pani Agnieszka Trawińska z sołectwa Zakrzewek, Gmina Wierzbinek drugie miejsce zdobył Czesław Piotr Kucharski z sołectwa Czartówek- Gmina Skulsk, trzecie miejsce przypadło Bogdanowi Kaczmarkowi z sołectwa Dziedzice- Gmina Lądek, z nominacji do finałowej piątki cieszyła się pani Wioletta Gorzelińska -sołectwo Stefanowo- Gmina Sompolno. Po rostrzygnięciu konkursu na scenie zaprezetowała sie gwiazda wieczoru - zespół "Piękni i Młodzi". Zespół zgromadził wielką rzesze swoich fanów, którzy to wspólnie śpiewali największe hity zespołu takie jak: "Tak Już bez Ciebie", "Ona jest taka cudowana", "Niewiara". Na zakończenie dnia odbył się pokaz fajerwerków i zabawa taneczna.

Powrót
Oceń artykuł: 7 1

Komentarze (3) zobacz

  • -1 (3)

  adamo2607, w dniu 07-08-2017 14:20:08 napisał:

  wspaniała impreza. od kilku lat piknik stoi na wysokim poziomie. pomyśleć, że kilka lat temu Sompolno zapraszało jakieś podupadłe zespoły, a dzis goszczą wielkie gwiazdy. brawa dla organizatorów.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  karolina, w dniu 07-08-2017 20:19:15 napisał:

  Było super

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Wiola, w dniu 09-08-2017 00:15:40 napisał:

  Fantastyczny piknik z wieloma atrakcjami.Brawa dla organizatorow

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

dj na Twoją imprezę!
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie