15 grudnia 2017, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

19 września 2017

Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego.

W niedzielę 17 września odbyły się na kanale licheńskim Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego.

W zawodach wzięło udział  57 wędkarzy wśród nich 5 pań. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach senior i junior.  Wędkarze łapali ryby metodą spławikową lub gruntową. Po 3,5 godzinach zmagań wędkarskich komisja sędziowska przystąpiła do ważenia ryb na stanowiskach wędkarskich oraz podsumowania wyników.

Zwycięzcą zawodów w kategorii seniorów został Tomasz Tomczak z wynikiem 9220pkt, II miejsce zajął Szymański Mariusz7980pkt, III miejsce Kawiatkowski Kamil z wynikiem 4170pkt.. W kategorii juniorów zwyciężył Kacper Śniegowski-4670pkt, II miejsce zajął Janicki Patryk-3275pkt, III miejsce Sławiński Mateusz 2355pkt. Największą rybę zawodów wśród seniorów złapali Mariusz Sztuba i  Szczepankiewicz Kazimierz natomiast wśród juniorów Kacper Śniegowski. Nagrodę również otrzymała Monika Tomczak, która w ogólnej rywalizacji zajęła VI miejsce z wynikiem -2690 pkt.

Puchary i nagrody dla najlepszych wędkarzy wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Konińskiego Pan Janusz Stankiewicz wraz z organizatorami. W imieniu organizatorów i zawodników prezes Koła Nr 8 w Sompolnie Jacek Sławiński wręczył podziękowania Panu Januszowi Stankiewiczowi za ufundowane nagrody i puchary.