20 lipca 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

05 października 2017

Zawody spinningowe "Koła nr 8"

W niedzielny poranek 1.października odbyły się zawody spinningowe na rzece Warcie.

Impreza  została zorganizowana przez koło PZW nr 8 w Sompolnie i zgromadziła na starcie 42 zawodników. Wędkarze rywalizowali na kilkukilometrowym odcinku  Warty w miejscowości Święte.

Po czterogodzinnych zmaganiach tryumfatorem zawodów został Krzysztof Kwiatkowski, który złowił szczupaka 80 cm, za co otrzymał 2250 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Orlikowski Dariusz również szczupak -950 pkt. Trzecia pozycja przypadła Patrykowi Szczepankiewiczowi, który złapał okonia, który dał 310 pkt.  Na zakończenie  zawodów najlepsi wędkarze otrzymali puchary, które wręczyli  przedstawiciel koła Nr8 w Sompolnie.

Sponsorami zawodów byli: Burmistrz Miasta Sompolno Roman Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu Janusz Stankiewicz, Radny Powiatu Waldemar Marciniak, Radni Miejscy: Piotr Wełnicki i Andrzej Prętnicki,  Bartosz Bartosik Sklep wędkarski BiK Arkadiusz Bednarski.

Powrót
Oceń artykuł: 6 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Sompolna i okolic na okazje.sompolno24.pl!

dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej
dj na Twoją imprezę!
Sompolno róg Błankowej i Kolejowej

Ogłoszenia drobne ogloszenia.sompolno24.pl

zobacz wszystkie